Турецька шкіряна чоловіча візитниця Canpellini 315-2 black

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чорна чоловіча візитниця з натуральної шкіри, закривається на кнопку, розмір: ширина – 8 см, довжина – 11 см. Усередині 20 відділень для візиток. Елегантна візитниця цілком може виступити як подарунок для чоловіка.
Детальні фото товарів менеджер інтернет магазину відправить Вам на електронну пошту або Viber.
В наявності товар з параметрами:
колір - чорний
Детальні фото товарів менеджер інтернет магазину відправить Вам на електронну пошту або Viber.
В наявності товар з параметрами:
колір - чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canpellini |
| Ширина | 80 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 110 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Візитниця кишенькова |
| Стать | Чоловіча |
| Застібка | Кнопки |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Кількість прозорих відділень | 16-20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Canpellini |
| Сезон | Демісезонна |
- Ціна: 480 ₴




