Шкіряна сіра чоловіча сумка Tony Bellucci T-1128.5 Grey

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка Tony Bellucci може служити для зберігання банківських карток, візиток, ключів, мобільного телефону, гаманця та інших речей, які завжди потрібно мати під рукою. Сумка є ідеальним варіантом для створення ділової людини.
Виріб виконаний зі 100% натуральної шкіри у сірому кольорі, всі застібки з якісної фурнітури.
Одне основне відділення на блискавці. У середині 2 основних відділення та 2 на блискавці. По одному відділенню на блискавці спереду та ззаду. Ремінець для носіння на плечі з регулюванням.
Розміри: довжина – 21 см, висота – 24 см, товщина – 9 см.
Наявність та особливості даного виробу уточнюйте у менеджерів інтернет-магазину за телефоном або через форму зворотного зв'язку.
В наявності товар з параметрами:
колір - сірий
Виріб виконаний зі 100% натуральної шкіри у сірому кольорі, всі застібки з якісної фурнітури.
Одне основне відділення на блискавці. У середині 2 основних відділення та 2 на блискавці. По одному відділенню на блискавці спереду та ззаду. Ремінець для носіння на плечі з регулюванням.
Розміри: довжина – 21 см, висота – 24 см, товщина – 9 см.
Наявність та особливості даного виробу уточнюйте у менеджерів інтернет-магазину за телефоном або через форму зворотного зв'язку.
В наявності товар з параметрами:
колір - сірий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tony Bellucci |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Сірий |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 21 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 090 ₴




