Чоловічий шкіряний гаманець Bond 529-281 black

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний гаманець – безпрограшно привабливий, класичний варіант для будь-якого чоловіка. Чоловічий гаманець Bond чорного кольору, виготовлений з 100% натуральної шкіри. Модель має основне відділення, для купюр, для банківських карток, для монет, візиток та прав водія — зручно організоване та легко доступне. Такий гаманець прослужить Вам довгий час і постійно буде радувати своєю високою якістю та красою.
Наявність та особливості даного виробу уточнюйте у менеджерів інтернет-магазину за телефоном або через форму зворотного зв'язку.
В наявності товар з параметрами:
колір - чорний
Наявність та особливості даного виробу уточнюйте у менеджерів інтернет-магазину за телефоном або через форму зворотного зв'язку.
В наявності товар з параметрами:
колір - чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BOND NON |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Буйволова шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Оздоблення та прикраси | Тиснення |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 590 ₴




