Чоловіча візитниця Canpellini 124-143 коричнева

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вертикальна візитниця з натуральної шкіри коричневого кольору, закривається на кнопку. Усередині 20 вкладок на 40 візиток і 2 прозорих кишені з боків. Розмір - 19,5х7,5см.
В наявності товар з параметрами:
колір - темно-коричневий
В наявності товар з параметрами:
колір - темно-коричневий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canpellini |
| Ширина | 75 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 195 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Візитниця кишенькова |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість карт, що вміщаються | 40 шт. |
| Користувацькi характеристики | |
| Бренд | Canpellini |
| Сезон | Демісезонна |
| Застібка | На кнопці |
| Кількість відділень для кредитних карт | 40 |
- Ціна: 610 ₴



