Чоловіча шкіряна візитниця Canpellini 050 синього кольору

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Синя чоловіча візитниця Canpellini виконана з натуральної шкіри високої якості. Виріб закривається на кнопку. Розмір: ширина - 7 см, довжина - 10 см. Всередині є 22 відділення для візиток. Елегантна візитниця цілком може виступити в якості подарунка для чоловіка.
Детальні фото товарів менеджер інтернет магазину відправить Вам на електронну пошту або по Viber.
В наявності товар з параметрами:
колір - синій
Детальні фото товарів менеджер інтернет магазину відправить Вам на електронну пошту або по Viber.
В наявності товар з параметрами:
колір - синій
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canpellini |
| Ширина | 75 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 105 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Візитниця кишенькова |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість карт, що вміщаються | 20 шт. |
| Користувацькi характеристики | |
| Бренд | Canpellini |
| Сезон | Демісезонна |
| Застібка | На кнопці |
| Кількість відділень для кредитних карт | 20 |
- Ціна: 390 ₴



